تصویب قطعنامه‌ی محافظت ازمدافعان حقوق بشر
آذر ۱۰, ۱۳۹۴
مواضع جمهوری‌های شوروی سابق در مناقشه ترکیه و روسیه
دی ۵, ۱۳۹۴

اطلاعیه ۹م در رابطه باروند ۳۱مین اجلاس شورای حقوق بشر

اطلاعیه ۹م کارزار برای افشای نقض حقوق بشر درج.اسلامی درروند ۳۱مین اجلاس شورای حقوق بشر

هم میهنان عزیز،

 از روز دوشنبه ۲۹ فوریه  ۲۰۱۶ (۱٠ اسفند ۱۳۹۴)  سی و یکمین نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد درشهر ژنو آغاز می شود وتا ۲۵ مارس ۲۰۱۶ (۶ فروردین ۱۳۹۵)  ادامه خواهد یافت.

  ازکلیه هم میهنان در تمام نقاط دنیا که به نقض حقوق بشر درایران معترض هستند تقاضا می شود که کوششهای خود را برای روشنگری درباره موارد نقض حقوق بشر درکشورمان و افشای آمران، عاملان وحامیان آن همآهنگ کنند.

ما با برگزاری احتمالی اجلاس های جانبی (موازی) درشورای حقوق بشر واحتمالا تجمعاتی دربرابر مقر سازمان ملل متحد در شهر ژنو، تلاش می کنیم که همزمان باسی ویکمین اجلاس شورای حقوق بشر کارزاری را برای افشای موارد عدیده نقض حقوق بشر در جمهوری اسلامی در جهت حفظ و ارتقاء حقوق بشر در ایران، تدارک ببینیم.

 دراین دوره نیز تسهیلات محدودی برای سفر به ژنو واقامت دراین شهر برای تعداد محدودی ازشرکت کنندگان دراین کارزار درنظر گرفته شده است. شرکت های هواپیمایی گوناگون از بسیاری از شهرهای اروپا در صورتی که بلیط هواپیما در زمان مناسبی تهیه شود، قیمت های مناسبی را برای سفر به ژنو ارائه می کنند.

  جهت همآهنگی های ضرور ازعلاقه مندان به مشارکت درسازماندهی  این کارزار دعوت می شود که دراجلاس پالتاکی که در روز پنج شنبه ۳ دسامبر ۲۰۱۵ (۱۲ آذرماه ۱۳۹۴) درساعت ۲۱ به وقت اروپای مرکزی در تالاری درآسیا-پاسیفیک، گروه ایران با نام HRC IRAN  Geneva و با کد ورودی ۳۱۲۹۲۵ برگزار خواهد شد، شرکت کنند.

۲ دسامبر ۲۰۱۵ (۱۱ آذر ماه ۱۳۹۴)

تدارک دهندگان کارزار برای افشای نقض حقوق بشر درج.اسلامی درروند ۳۱مین اجلاس شورای حقوق بشر

امید بایندری
امید بایندری
امید بایندری هستم، کنشگر حقوق تورکمن

پاسخی بگذارید

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: